درباره ما

شرکت بهینه سازان ایساتیس (به سا) به همت مدیران و مهندسین با تجربه و در کنار بهره گیری از مشاوران و متخصصین مجرب در سال 1384 در کارخانه­ای به مساحت 2250 مترمربع در شهرستان تفت استان یزد بنیان گذاری گردید.

به سا فعالیت خود را با ساخت و نصب درب و پنجره­های دو جداره و سه جداره upvc  آغاز نمود. ایجاد نوآوری، ارائه تولیداتی با سبک­های جدید، متمایز و بر اساس استانداردهای جهانی، همچنین پاسخگویی به نیاز مهندسین و مجریان کیفی صنعت ساختمان مهمترین دورنمای مجموعه به­ سا می­باشد؛ به سا همواره در پی تحقق ایده های مهندسان و طراحان برتر بوده و در این راستا به تولید سیستم های منحصربه فردی چون آلوسکین و انواع پنجره های خم شامل خم خورشیدی، هلالی، ویترینی و ابرویی همت گمارده است. در ادامه توسعه محصولات، علاوه بر نماهای کرتین وال با پروفیل upvc ، تولید درب و پنجره های آلومینیومی به صورت خاص و نماهای ترمال بریک به همراه هندریل و پارتیشن شیشه ای در دستور کار شرکت قرار گرفت. این شرکت نظم و تلاش همکاران در آن سوی مرزها را سرلوحه کار خود قرار داده و با تکیه بر دانش و پشتکار طراحان و مهندسین فنی راه به سوی آینده ای درخشان می گشاید. از آنجا که دقت و سرعت دو بال تولید درب و پنجره های با کیفیت هستند و این مورد محقق نمی شود مگر با استفاده از ابزار و دستگاههای دقیق و پیشرفته، شرکت به سا با استفاده از دستگاههای به روز دنیا ساخت کشور ……. تولیدات خود را با بهترین کیفیت به بازار دنیا ارائه می دهد.

مهندسین و مدیران این مجموعه با برنامه ­ریزی ­های دقیق و با استفاده از متخصصان این امر در کنار نظرات مشتریان، فرداهای روشنی برای رشد و پیشرفت این صنعت رقم خواهند زد.

شرکت به سا دارای گواهینامه­ های استاندارد از سوی تأمین کنندگان داخلی و خارجی می­ باشد. لازم به ذکر است این شرکت با ارائه ضمانت نامه در اختیار کارفرما، محصولات مصرفی خود (پروفیل، یراق آلات و شیشه) را تضمین می­ نماید.

همچنین کلیه تیم­های اجرا، نصب و تولید این شرکت تحت آموزش متخصصان خارجی قرار دارند و نظارت بر روند تولید، نصب و اجرای پروژه و همچنین خدمات پس از نصب از سوی کارشناسان فنی به ­سا انجام گرفته و ایشان ملزم به دریافت تاییدیه توسط مشاوران حرفه­ای و مجرب و همچنین رضایت مشتریان خواهند بود.

معرفی شرکت بهینه سازان ایساتیس ( به سا)

مدیران

مهندس محمد دره زرشکی

مدیر عامل

کارشناسی ارشد مهندسی زلزله

مهندس عباس دره زرشکی

رئیس هیات مدیره

مدیر اسبق امور اجرایی سازمان مسکن و شهرسازی

مدیر اسبق سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

کارهای اخیر

قیمت درب و پنجره دوجداره
قیمت درب و پنجره دوجداره
قیمت درب و پنجره دوجداره
مشاهده همه پروژه ها