آموزش و راه اندازی خط تولید درب و پنجره دوجداره آلومینیوم و Upvc

شرکت به سا، به عنوان نماینده ویژه و مورد اعتماد شرکت آلوپلاست آلمان در راه اندازی خط تولید شرکت های همکار حضور فعال داشته و مفتخر به کسب رضایت همکاران محترم می باشد.

مشاوره رایگان
مشاوره، طراحی و اجرای نماهای ساختمانی شامل نماهای مدرن و کلاسیک

جهت طراحی خاص، عایق بندی کامل حرارت، رطوبت و صدا و همچنین افزایش نور ورودی به ساختمان؛ استفاده از نماهای کرتین وال پیشنهاد می گردد.

خدمات دفترچه محاسبات نما (مهندسی سازه)

محاسبه تاثیر باد، زلزله و …. بر نماهای ساختمانی

اندازه گیری و مشاوره فنی رایگان

در هر جای ایران که هستید، کارشناسان ما به صورت رایگان آماده اندازه گیری و ارائه بهترین پیشنهادات بر اساس موقعیت و ابعاد درب و پنجره ساختمان شما می باشند.

ضمانت بدون قید و شرط

به سا علاوه بر در اختیار داشتن ضمانت نامه تامین کننده های مواد اولیه خود کلیه محصولات خود را با تحویل برگ ضمانت نامه (دارای آرم و هولوگرام شرکت به سا) طبق جدول زیر مورد ضمانت قرار می‌دهد.

نوع محصول مدت ضمانت
آلومینیوم مادام العمر
پروفیل Upvc سفید 10 سال
پروفیل Upvc لمینت طرح چوب 5 سال
سیستم آلوسکین 10 سال
یراق آلات 5 سال
شیشه 3 سال (از نظر بخارگرفتگی)
نظرسنجی و رفع عیب
 

تیم خدمات پس از فروش به سا در مراحل مختلف اجرا و همچنین پس از تحویل پروژه از مشتریان محترم نظر سنجی نموده و ضمن ارجاع بازخوردهای مربوطه به واحد فنی، در صورت وجود و یا اعلام هر گونه عیب توسط مشتریان، نسبت به اصلاح ایشان در اسرع وقت اقدام می‌نماید.

نصب و رگلاژ
 

مجرب ترین کارشناسان نصب با استفاده از باکیفیت ­ترین مواد مصرفی، نصب درب و پنجره­های UPVC و آلومینیوم و همچنین نماهای کرتین وال را در نهایت دقت و ظرافت به انجام می‌رسانند. تیم نصب به سا منحصراً امور اجرایی و نصب پروژه­ های این شرکت را عهده دار می‌باشد و کلیه مراحل نصب تا تحویل نهائی آن به مشتری، توسط کارشناسان فنی این شرکت کنترل می‌شود. شایان ذکر است کلیه تیم های تولید، اجرا و نصب به سا توسط شرکت های تامین کننده اروپایی آموزش دیده­ اند.

تعویض درب و پنجره های قدیمی با جدید بدون تخریب
 

درب و پنجره های آهنی قدیمی حتی با کف بند فرانسوی قابل تعویض با درب و پنجره های جدید دوجداره می باشند. این تعویض بدون تخریب می باشد. همچنین با استفاده از پروفیل های بازسازی و رکوب می توان قاب های قدیمی را کاملا پوشش داد.

بازدید دوره ای

شرکت به سا به منظور افزایش کیفیت محصولات، بازدید های مختلفی را (هنگام نصب،  تحویل پروژه و بازدید های دوره ای بعد از تحویل) به انجام می‌رساند. تیم فنی بهسا، متشکل از مختصص ترین کارشناسان فنی، با استفاده از بازخورد های به دست آمده و دانش روز دنیا، به صورت مداوم رهنمودهای لازم را به کلیه واحدهای طراحی، تولید، نصب و اجرا ارائه می‌دهد. بدین ترتیب تولیدات این شرکت همواره در بالاترین سطح کیفیت و با جدید ترین مدل های روز به مشتریان گرامی ارائه می‌شود. همچنین شرکتهای تامین کننده مواد اولیه – اعم از ایرانی و اروپایی – جهت اطمینان از عملکرد تولید و اجرای مشتریان خود، به صورت مستمر تیم­های تولید، اجرا و نصب این شرکت­ها را ممیزی نموده و به صورت رندم پروژه­های اجرایی توسط ایشان را رصد می‌نماید.