upvc یا آلومینیوم (ترمال بریک)؟

آلومینیوم (ترمال بریک) و نکات جذاب آن:

  1. طراحی خاص

اگر به دنبال ساختمان هایی با طراحی منحصر به فرد هستید آلومینیوم بهترین گزینه برای این کار است. آلومینیوم به دلیل سبک بودن و استحکام زیاد در بخش های مختلفی از ساختمان مورد استفاده قرار گرفته و نظر معماران با ایده های برتر را به خود جلب کرده است.

  1. پنجره های بزرگ – ویوی عالی

چنانچه ذکر شد آلومینیوم فلزی با استحکام بالاست و بنابراین برای ساخت پنجره های بزرگ بدون قید (مولین) بسیار مناسب است. اگر ویلایی با مناظر زیبا و پنجره های بزرگ دارید، آلومینیوم را انتخاب کنید.

  1. پنجره های رنگی متناسب با دکوراسیون داخل و نمای خارج ساختمان

رنگ پذیری با دوام و بدون خش یکی از مهمترین امتیازات آلومینیوم است که مورد استقبال طراحان قرار گرفته و رضایت مشتریان را تامین می نماید. اهمیت این موضوع در ساختمان های تجاری نمود بیشتری پیدا می کند.

  1. نماهای شگفت انگیز

امروزه در بیشتر ساختمان های تجاری از نمای پنجره استفاده می شود. سبک بودن، استحکام و رنگ پذیری مهم ترین قابلیت پروفیل مورد استفاده در این پنجره هاست.

upvc و نکات جذاب آن:

  1. عایق برتر – بهترین گزینه جهت استفاده در منازل مسکونی

تجربه ثابت کرده است اگر به دنبال آرامش، سکوت و راحتی در منزل خود هستید؛ در واقع پنجره های upvc بهترین انتخاب هستند.

  1. قیمت رقابتی

با وجود برابر بودن بسیاری از مزایای آلومینیوم و یو پی وی سی، آنجا که سخن از قیمت کمتر با حفظ کیفیت است، upvc انتخابی ایده آل می‌باشد.

  1. رسوب ناپذیر – گزینه ای مناسب جهت استخر و سرویس های بهداشتی

upvc رسوب ناپذیر است. به دلیل خاصیت پلاستیکی یو پی وی سی؛ سطح پروفیل در مواجه با گرمای بسیار زیاد مانند فلز داغ نمی شود. همچنین لبه های درب و پنجره ها تیز و برنده نیستند و لذا بیشتر معماران از یو پی وی سی برای درب و پنجره های استخر و سرویس های بهداشتی استفاده می کنند.